Aktualności

Strzelanina w Dąbrowie Wronowskiej.. Czyli Elżbieta gromi...

• autor: Zbanek, 2015-09-20 15:11
Strzelanina w Dąbrowie Wronowskiej.. Czyli Elżbieta gromi Dąbrowiaka.

W dzisiejsze przedpołudnie zespół Elżbiety podejmował Dąbrowiaka Dobrowa Wronowska. "Ela"rozgromiła zespół Dąbrowiaka 0;11. Bramki dla zespołu z Elżbiety zdobywali:Szymczyk, Czyż,Komsa, Markowski dwie, oraz Bednarz i Bucior hatt-rick (3 bramki)

Zespół zagrał w następującym składzie:

Niewiadomski- Komsa, Szafran K, Szafran M, Sarna S,-Bucior(Nieć) Szymczyk(Janik) Bąska Superson- Markowski Czyż (Bednarz)

Na dzisiejszy mecz z Dąbrowiakiem nasz zespół jechał bez bramkarzy w bramce stanął dziś nominalny pomocnik Patryk Niewiadomski. Strzelanie rozpoczęło się już cztery minuty po pierwszym gwizdku arbitra, bramkarza gospodarzy precyzyjnym strzałem pokonał Szymczyk, później szybko skompletowany hattrick przez Buciora i zrobiło się 4;0. W dzisiejszym spotkaniu nasz zespół całkowicie zdominował Dąbrowiaka wiec nie ma się co dużo rozpisywać w pierwszej połowie po bramce dołożyli Czyż oraz Markowski. Do przerwy schodziliśmy z prowadzaniem 0;6. Kilka minut po przerwie musiała nastąpić zmiana w składzie ponieważ urazu doznał czyż, zastąpił go popularny "Misiek" Który dość szybko skompletował Hattrick. Ł. Bednarz pokazał świetną technikę która posiada, jedną z bramek zdobył lobem, w drugiej połowie ujrzeliśmy wiele składnych akcji lecz niezakończonych bramkami. W drugiej połowie oprócz Bednarza bramkarza pokonali Markowski oraz Komsa z rzutu karnego. Warto odnotować, iż mecz trwał tylko 80minut. Sędzia przerwał spotkanie z powodu nie wystarczającej liczby graczy przebywających na boisku w drużynie z Dąbrowy Wronowskiej.

Komentarz Trenera: Bardzo obawiałem się dzisiejszego meczu, ponieważ jechaliśmy na mecz bez nominalnych bramkarzy, w bramce musiał stanąć zawodnik z pola. Boisko Dąbrowiaka do równych nie należy obawiałem się o kiksy naszego dzisiejszego bramkarza lecz poradził sobie dobrze. Mój zespół dominował od początku spotkania i ani przez minute nasze zwycięstwo nie było zagrożone. Zdominowaliśmy zespół Gospodarzy pod każdym względem.