GLKS Elżbieta - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Wisła Józefów - Poraj Kraczewice 6:0
  • Draco Kowala - Stal II Poniatowa 1:4
  • LZS Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska - ULKS Dzierzkowice 0:1
  • Viking Leśniczówka - Czarni Puszno Godowskie 4:2
  • GLKS Elżbieta - Wisła Annopol 5:2

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GLKS ElżbietaWisła Annopol
GLKS Elżbieta 5:2 Wisła Annopol
2016-08-28, 17:00:00

oceny zawodników »

Pierwsze koty za płoty.. Zwycięstwo z Jaworzanka.

• autor: Zbanek, 2015-08-31 11:12

W niedzielne popołudnie zespół Glks-u Elżbieta inaugurował rozgrywki ligowe z Jaworzanką Rogów, inauguracja sezonu ligowego zakończyła się wygraną 8;1(2;1)

Zespół Glks-u wystąpił w składzie: Jackowski-Komsa-Szafran M(Bucior). Szfran K. Sarna S.-Piłat (Bąska) Szymczyk Niewiadomski Superson- Matejko(Markowski) Czyż (Sarna T).

Spotkanie z Jaworzanką w pierwszych  minutach miało nieoczekiwany początek, ponieważ na początku spotkania"pazur" pokazała drużyna z Rogowa, która starała się kontrolować, grę. W pierwszych  minutach spotkania, zawodnik Jaworzanki uderzył w słupek, przez 20 minut spotkania mecz był wyrównany nasz zespół nie mógł się odnaleźć w nowym zestawieniu personalnym. Po dwudziestej minucie było już coraz lepiej, zespół Elżbiety zaczął grać piłką i w minucie 25 pięknym strzałem w samo "okienko"otworzył Grzegorz Czyż, kilka minut później zespołową akcje wykończył strzałem głową Superson i było już 2;0. Gdy już kibice myśleli,że wynik zostanie utrzymany do przerwy, zespół z rogowa zdobył bramkę. Długie podanie wykorzystał napastnik Jaworzanki i zrobiło się 2;1, przy starciu z Napastnikiem Jaworzanki kontuzji doznał Michał Szafran, który nie zagra przez około 2-tygodnie.

W pierwszej połowie spotkania nastąpiła jedna zmiana, Karol Bąska zastąpił Bartłomieja Piłata który tego dnia nie mógł się odnaleźć na boisku. Po przerwie na boisku zameldował się Łukasz Markowski, który w tygodniu przed meczem nie mógł trenować, z powodu sytuacji rodzinnej, Łukasz na placu gry zastąpił Karola Matejkę. Kilka minut po przerwie Łukasz znalazł drogę do bramki zespołu z Rogowa i trafiał dwukrotnie. Z minuty na minute zaznaczała się przewaga zespołu gości kolejne bramki dla naszego zespołu zdobyli Grzesiek Czyż, który w tym dniu zaliczył "hat- trick", kolejne dwie bramki zdobyli Superson Konrad i Patryk Niewiadomski.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 8;1 dla Eli.

Zdjęcia ze spotkania:

Ocena trenera po meczu:

Zespół w pierwszych minutach nie mógł się odnaleźć, ponieważ w zespole zadebiutowali nowi zawodnicy którzy będą reprezentować nasz klub w obecnych rozgrywkach. Z minuty na minutę jednak zespół potwierdził wyższość techniczną oraz fizyczną. W trakcie spotkania było widać jeszcze nie dokładność, lecz tak bywa w inauguracyjnych spotkaniach. Szkoda tylko,że w tym spotkaniu kontuzji nabawił się Michał Szafran i nie będzie do dyspozycji przez około dwa tygodnie. Ogólnie z postawy zespołu zespołu jestem zadowolony.

autor: ~andrzej 2015-09-03 20:35:30

avatar mecz z kowalą za parkiem o 17..

autor: ~kibic 2015-09-05 20:10:12

avatar a gdzie mecz z kowalą u nas czy wyjazd ?

autor: Zbanek 2015-09-06 11:42:17

Profil Zbanek w Futbolowo u nas, za parkiem.

Autor: Treść:pozostało znaków:

KS Wisła Józefów 6:0 Poraj Kraczewice